IT Academic Days

W ubiegły wtorek członkowie naszego Koła włączyli się w przygotowanie atrakcji podczas kolejnej edycji konferencji ITAD – IT Academic Days organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe „Grupa .Net” działające na naszym wydziale. W wydarzeniu uczestniczyli nie tylko obecni studenci, a także uczniowie szkół średnich zainteresowani studiowaniem na naszym wydziale, jak i przedstawiciele wielu firm ze szczecińskiego sektora IT (więcej: http://www.itad.zut.edu.pl/).
Podczas konferencji zainteresowane osoby mogły odwiedzić nasze Koło w sali 0.21 w budynku 2 Wydziału Informatyki (WI2) i dowiedzieć się o realizowanych przez nas projektach. Gościliśmy również grupę uczniów z nowogardzkiego liceum, którym opowiedzieliśmy o działalności Koła i zaprezentowaliśmy wybrane projekty: perkusę MIDI, quadrocopter, zdalnie sterowaną platformę jezdną, LEDCUBE, bibliotekę aPL oraz drukarkę 3D.
Drukarka i dron:

IT Academic Days_DSC9437  IT Academic Days _DSC9384

Perkusja MIDI i biblioteka aPL:
_DSC9409  _DSC9404
Dodatkowo opowiadaliśmy na pytania dotyczące studiowania na naszym wydziale i jakie możliwości rozwoju mają studenci.